  • Mfr # LRX15R660SLHS2/HP
  • Zoro # G211976801
Material
Stainless Steel
Type
Linear Way, Roller Type
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Height
16.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX15R660SLHS2/HP
Base Width (mm)
15 mm
Rail Width (mm)
15 mm
Rail Height
16.5 mm
Rail Length
660 mm
Mounting End Dia. (mm)
4.5 mm