  • Mfr # LRX25R840SLPS2/HP
  • Zoro # G311975728
Material
Stainless Steel
Rail Height
24.5 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Temp. Range (F)
-4°F to 248°F
Rail Length
840 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRX25R840SLPS2/HP
Rail Height
24.5 mm
Rail Width (mm)
23 mm
Rail Length
840 mm
Base Width (mm)
23 mm
Mounting End Dia. (mm)
7 mm