  • Zoro # G910128631
Free Shipping & Returns
Key Features
Bulb Shape
B6
Bulb Base Type
BA15D DOUBLE CONTACT BAYONET 15MM DIAMETER
Watts
12.03 W
Voltage
12.8 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MIN10206 BATTERIES AND LIGHT BULBS
Zoro #
G910128631
UPC #
Country of Origin
China
Details
Bulb Shape
B6
Bulb Base Type
Watts
12.03 W
Voltage
12.8 V