Replacement for Sylvania 40g16.5c/w/bl 120v replacement light bulb lamp, 4PK
  • Mfr # 40G16.5C/W/BL 120V SYLVANIA
  • Zoro # G110187124
Key Features
Voltage
120 V
Watts
40 W
Bulb Base Type
E12 CANDELABRA SCREW BASE 12MM DIAMETER
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
40G16.5C/W/BL 120V SYLVANIA
Voltage
120 V
Watts
40 W
Bulb Base Type