  • Mfr # GV-CP-KF-RNF-E-2.5
  • Zoro # G815552067
Inside Dia.
2.5 in
Length
6 in
Max. Pressure
600 psi
Pipe Size
2.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GV-CP-KF-RNF-E-2.5
Inside Dia.
2.5 in
Length
6 in
Pipe Size
2.5 in
Max. Pressure
600 psi
  • Groove Rigid No Flex Coupling
  • 2.5 in. Coupling