  • Mfr # 330-V30-WWO-3VSL
  • Zoro # G711756057
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
30" Single
Height
34.18 inch
Material
Victorian Silver Quartz
Finish
Whitewashed Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
330-V30-WWO-3VSL
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
30" Single
Height
34.18 inch