  • Mfr # 330-V48-WWO-3LDL
  • Zoro # G811756070
/ea
Key Features
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.18 inch
Material
Lime Delight Quartz
Finish
Whitewashed Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
330-V48-WWO-3LDL
Dimensions
Length
23.5 inch
Width
48" Single
Height
34.18 inch