  • Mfr # 424-V60D-WLT
  • Zoro # G511756080
/ea
See details
Key Features
Soft-Close Hinges
Yes
Drawer Organizer
Yes
Adjustable Shelves
Drawer Box Material
Plywood Panels
Material
Solid Para wood and Yellow Poplar wood frame with solid Walnut wood veneers over plywood panels
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V60D-WLT
Dimensions
Size
60" Double
Width
59.88 inch
Height
32.88 inch
Depth
23.5 inch