  • Mfr # 660-V72-BW-3CAR
  • Zoro # G122918952
/ea
See details
Key Features
Height
35.93 in
Cabinet Finish
Bright White
Hardware Finish
Champagne Brass
Material
Poplar
Depth
23.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
660-V72-BW-3CAR
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Height
35.93 in
Depth
23.5 in
Width
72 in