  • Mfr # 330-V48-SC-3WZ
  • Zoro # G311116787
Width
48" Single
Height
34.2 inch
Material
Yellow Poplar, Plywood Panels
Finish
Smokey Celadon
Depth
23.5 inch
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
330-V48-SC-3WZ
Width
48" Single
Height
34.2 inch
Depth
23.5 inch
Details
Material
Yellow Poplar, Plywood Panels
Finish
Smokey Celadon
Countertop Material
White Zeus Quartz
Hardware Finish
Champagne Brass
Shape
Rectangular
Description
The 48in Breckenridge Vanity in Smokey Celadon brings a fresh new style with classic features to your bathroom. Make a statement with this muted, yet moody, neutral shade of green. The single door opens to an interior shelf, with convenient access to built-in USB/electric outlets. Four drawers and a removable Bamboo storage tray provide organization. The lower, integrated shelf provides extra storage for towels and decor. The crisp, bright finish of the White Zeus 3 CM Silestone Quartz top creates a fresh, timeless look.