  • Mfr # 655-V60D-PCN-FEJP
  • Zoro # G422918713
Depth
23.5 in
Height
33.77 in
Hardware Finish
Champagne Brass
Material
Poplar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
655-V60D-PCN-FEJP
Depth
23.5 in
Height
33.77 in
Width
60 in