  • Mfr # 655-V72-PCN-3SFR
  • Zoro # G422918539
/ea
See details
Key Features
Finish
Pecan
Countertop Material
Siberian
Hardware Finish
Champagne Brass
Material
Poplar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
655-V72-PCN-3SFR
Width
72 in
Height
33.77 in
Depth
23.5 in