  • Mfr # D680-V36-SBK-3PBL
  • Zoro # G822918993
/ea
See details
Key Features
Depth
23.5 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Finish
Sable Oak
Width
36 in
Height
35.93 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D680-V36-SBK-3PBL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Width
36 in
Height
35.93 in