  • Mfr # D680-V48-WTO-3VSL
  • Zoro # G522918897
/ea
See details
Key Features
Material
Oak
Depth
23.5 in
Hardware Finish
Champagne Brass
Height
35.93 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D680-V48-WTO-3VSL
Depth
23.5 in
Height
35.93 in
Width
48 in