  • Mfr # 545-V30-HNO-3CAR
  • Zoro # G122918556
/ea
See details
Key Features
Hardware Finish
Champagne Brass
Material
Poplar
Depth
23.5 in
Height
34.18 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
545-V30-HNO-3CAR
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Height
34.18 in
Width
30 in