  • Mfr # 424-V60D-WLT-FEJP
  • Zoro # G922702911
/ea
See details
Key Features
Finish
Saddle Brown
Includes
Vanity cabinet, countertop, sinks
Color
Brown
Material
Parawood
Height
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
424-V60D-WLT-FEJP
Height
34 in
Depth
23.5 in
Width
60 in