  • Mfr # 424-V72-BKO-FEJP
  • Zoro # G122702872
/ea
See details
Key Features
Number of Bowls
2
Finish
Bright White
Depth
23.5 in
Height
34 in
Width
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
424-V72-BKO-FEJP
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Height
34 in
Width
72 in