  • Mfr # SG150-32-SWC-WH
  • Zoro # G907878877
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V AC
Finish
White
Weight
2.5 lbs.
Max. Fixture Wattage
16
Material
Powder-coated Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SG150-32-SWC-WH
Country of Origin
China
Dimensions
Height
1"
Width
3.625"
Length
32"
Details
Voltage
120V AC