  • Mfr # CTUSA-14-50-100-BK
  • Zoro # G314155172
Key Features
Cable Tie Style
UV Resistant
Nominal Length
14 in
Width
0.18 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CTUSA-14-50-100-BK
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
14 in
Width
0.18 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Thickness
0.05 in