  • Mfr # T42RD-B1922SL-GN-9222CH-NA
  • Zoro # G0857549
/ea
Free Shipping & Returns
42
Length
42
Height
29
Diameter
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
T42RD-B1922SL-GN-9222CH-NA
Width
Length
Height
29
Diameter
22"
Depth
21" (Chair)
Details
Item
KFI Round 42" Dia. Pedestal Table with 4 Natural Stacking Bentwood Chairs, Grey Nebula Laminate Top