  • Mfr # T36RD-B2125-38-GPN
  • Zoro # G8844381
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
42
Length
36
Height
42
Diameter
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T36RD-B2125-38-GPN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Length
Height
Diameter
36"
Details
Item
KFI 36in Graphite Nebula Breakroom Table with Arched X Base