  • Mfr # T42SQ-B1922BK-38-LFT-NA
  • Zoro # G8492010
/ea
See details
Key Features
Shape
Square
Width
42
Length
42
Height
41
Diameter
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
T42SQ-B1922BK-38-LFT-NA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Length
Height
41
Diameter
22"
Depth
42"
Details
Item
KFI Urban Loft 42" Square Top Breakroom Table, Natural Finish, Round Black Base, Bistro Height