  • Mfr # K1647.2112X40
  • Zoro # G808073142
Thread Size
M12
Head Width
26 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1647.2112X40
Thread Size
M12
Fastener Length
40 mm
Head Width
26 mm
Head Height
16.1 mm
Drive Size
18 mm
Overall Length
65.1 mm
Flange Diameter
26 mm
Washer Thickness
3 mm