  • Mfr # K1595.044X10
  • Zoro # G502199629
Thread Size
M4
Fastener Length
10 mm
Head Width
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1595.044X10
Thread Size
M4
Fastener Length
10 mm
Head Width
7 mm
Head Height
6.9 mm
Head Dia.
10.8 mm