  • Mfr # K1330.08X40
  • Zoro # G402055858
Thread Size
M8
Fastener Length
40 mm
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K1330.08X40
Thread Size
M8
Fastener Length
40 mm
Head Width
13 mm
Thread Length
22 mm
Head Height
5.5 mm