  • Mfr # K1647.2108X20
  • Zoro # G108073255
Thread Size
M8
Head Width
18 mm
Material
Stainless Steel
Finish
Plain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1647.2108X20
Thread Size
M8
Fastener Length
20 mm
Head Width
18 mm
Drive Size
13 mm
Head Height
11.7 mm
Washer Thickness
2.5 mm
Flange Diameter
18 mm