  • Mfr # K0871.306X25
  • Zoro # G202059698
Thread Size
M6
Head Width
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.306X25
Thread Size
M6
Fastener Length
25 mm
Head Width
10 mm
Head Height
4 mm
Thread Length
25 mm
Head Dia.
10 mm