  • Mfr # K0871.308X25
  • Zoro # G602060416
Thread Size
M8
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.308X25
Thread Size
M8
Fastener Length
25 mm
Head Width
13 mm
Thread Length
25 mm
Head Height
5.3 mm
Head Dia.
13 mm