  • Mfr # K0870.308X50
  • Zoro # G302055910
Thread Size
M8
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0870.308X50
Thread Size
M8
Fastener Length
50 mm
Head Width
13 mm
Head Height
5.3 mm
Head Dia.
13 mm
Thread Length
22 mm