  • Mfr # K0871.308X80
  • Zoro # G502060608
External Hex Drive
Class 10.9 Material Grade/Class
Thread Size
M8
Head Width
13 mm
Finish
Black Oxide
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0871.308X80
Thread Size
M8
Fastener Length
80 mm
Head Width
13 mm
Thread Length
80 mm
Head Height
5.3 mm
Head Dia.
13 mm