  • Mfr # K0871.12X80
  • Zoro # G102059453
Thread Size
M12
Head Width
19 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.12X80
Thread Size
M12
Fastener Length
80 mm
Head Width
19 mm
Head Height
7.5 mm
Thread Length
80 mm
Head Dia.
19 mm