  • Mfr # K0706.17X90
  • Zoro # G402065536
Shoulder Diameter
17 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0706.17X90
Shoulder Diameter
17 mm
Shoulder Length
90 mm
Head Diameter
26.17 mm
Head Height
10 mm
Thread Length
25 mm
Width
24 mm