  • Mfr # KM63XMZEM100315Y
  • Zoro # G3885102
Key Features
Gage Length
3.15 in
Body Diameter
2 in
Clamping Hole Length
2.464 in
Clamp Screw ID Drive Size
3/8 in
Bore Diameter
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KM63XMZEM100315Y
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Gage Length
3.15 in
Body Diameter
2 in
Clamping Hole Length
2.464 in
Clamp Screw ID Drive Size
3/8 in
Bore Diameter
1 in