  • Mfr # KM50TSNSL3
  • Zoro # G3884052
Key Features
Tool Length
1.968 in
Gage Insert
NG3L
F Dimension
1.378 in
[L1] Tool Length
50 mm
[F] F Dimension
1.378 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
KM50TSNSL3
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Tool Length
1.968 in
F Dimension
1.378 in
[L1] Tool Length
50 mm
[F] F Dimension
1.378 in