  • Mfr # KM63TSD24TTB9KM40
  • Zoro # G3859220
Overall Length
274.50mm
Shank Dia.
63.00mm
Coolant Fed
Coolant Through
Pilot Dia.
40.00mm
Projection
234.55mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
KM63TSD24TTB9KM40
Country of Origin
Japan
Dimensions
Overall Length
274.50mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Dia.
40.00mm
Taper Size
Item
Shell Mill Holder
Coolant Fed
Coolant Through
Projection
234.55mm