  • Mfr # KM63XMZD24TTB9KM40
  • Zoro # G3858755
Overall Length
274.50mm
Shank Dia.
63.00mm
Projection
234.55mm
Pilot Dia.
40.00mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KM63XMZD24TTB9KM40
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
274.50mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Dia.
40.00mm
Item
Shell Mill Holder
Projection
234.55mm