  • Mfr # KM63XMZSMC16028MY
  • Zoro # G3810780
Overall Length
84.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
16.50mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
KM63XMZSMC16028MY
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
84.45mm
Shank Dia.
63.00mm
Pilot Length
16.50mm
Taper Size
KM63XMZ
Pilot Dia.
16.00mm
Details
Item
Shell Mill Holder
Projection
28.00mm