  • Mfr # MSCLGR-53DGR
  • Zoro # G609789907
/ea
Key Features
Overall Width
53 in
Capacity
2
Overall Length
77 in
Material
Wicker/Iron/Polyester
Size
77 in H x 53 in W x 47 in D
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MSCLGR-53DGR
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
53 in
Overall Length
77 in
Size
77 in H x 53 in W x 47 in D
Depth
47 in