  • Zoro # G111372185
Key Features
Material
Polypropylene
Width
16 in
Length
35 in
Depth
18.5 in
Dimension
35 in H x 16 in W x 18.5 in D
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MCA19BL2
Zoro #
G111372185
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
16 in
Length
35 in
Depth
18.5 in
Dimension
35 in H x 16 in W x 18.5 in D