  • Mfr # 305M0255
  • Zoro # G1202480
/ea
Key Features
Number of Flutes
2
Shank Dia.
3 mm
Helix Angle
12°
Included Angle
135°
Diameter
0.1004 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
305M0255
Shank Dia.
3 mm
Drill Bit Size
2.55 mm
Diameter
0.1004 in
Flute Length
12.19 mm
Overall Length
38 mm