  • Mfr # 2XDSR6299A
  • Zoro # G1331472
Drill Bit Size
16 mm
Flute Length
82 mm
Shank Diameter
16 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2XDSR6299A
Overall Length
146 mm
Drill Bit Size
16 mm
Flute Length
82 mm
Shank Diameter
16 mm
Decimal Equivalent
0.6299 in