  • Mfr # 12093SWSBR
  • Zoro # G808971035
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
10 in
Lamp Type
Incandescent
Voltage
120V
Number of Lights
3
Dimmable
Non-Dimmable
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
12093SWSBR
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10 in
Width
20.75 in
Depth (In)
6 in
Details
Item
Bath Vanity
Housing Finish
Satin Brass
Lamp Type
Incandescent
Voltage
120V
Number of Lights
3
Dimmable
Non-Dimmable
Material
Steel, Glass
Lamp Watts
60W