  • Mfr # 12094SWSBR
  • Zoro # G508971199
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
10 in
Lamp Type
Incandescent
Voltage
120V
Number of Lights
4
Dimmable
Non-Dimmable
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
12094SWSBR
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10 in
Width
28.5 in
Depth (In)
6 in
Details
Item
Bath Vanity
Housing Finish
Satin Brass
Lamp Type
Incandescent
Voltage
120V
Number of Lights
4
Dimmable
Non-Dimmable
Material
Steel, Glass
Application
Residential
Lamp Watts
60W