  • Mfr # 30AT10/1800
  • Zoro # G711069867
Number of Teeth - Timing Belts
180
Width - Timing Belts
30 mm
Outside Length
1800 mm
Temp. Range
-25 C to 80 C
For Use With
General Industry
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
30AT10/1800
Width - Timing Belts
30 mm
Outside Length
1800 mm
Details
Number of Teeth - Timing Belts
180
Temp. Range
-25 C to 80 C
For Use With
General Industry
Pitch
10 mm