  • Mfr # 4326-14M-140
  • Zoro # G311093774
Width - Timing Belts
140 mm
Banded Belt
Timing Belt
Temp. Range
-25 C to 80 C
Core Cord
Zinked Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
4326-14M-140
Width - Timing Belts
140 mm
Outside Length
4326 mm
309
Banded Belt
Timing Belt
Temp. Range
-25 C to 80 C
Core Cord
Zinked Steel
V-Belt Section
14M
Pitch
14 mm