  • Mfr # QHBBC-2101000-004
  • Zoro # G3606420
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
QHBBC-2101000-004
Description
0.1975" Min Bore DIA x 1.000" (1) Max Bore Depth x 0.2500" (1/4) Shank DIA x 2.50" (2-1/2) Overall Length x 0.0040" Radius - Carbide Quick Change - Boring Helical Back Rake Right Hand