  • Mfr # QPF-2301250
  • Zoro # G8002827
Bore Depth
1.25"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
QPF-2301250
Bore Depth
1.25"
Neck Dia.
0.2000"
Max. Bore Depth
1-1/4"
Min. Bore Dia.
0.2300"
Groove Width
0.1600"
Corner Radius
0.008"
Finish
Uncoated
Finish - Machining
Bright (Uncoated)
Offset
0.130"