  • Mfr # HBB-4802500
  • Zoro # G3601931
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HBB-4802500
Description
0.4600" Min Bore DIA x 2.500" (2-1/2) Max Bore Depth x 0.0200" Projection x 0.5000" (1/2) Shank DIA x 4.00" (4) Overall Length - Carbide Boring Helical Back Rake Right Hand