  • Mfr # ML12-12F22708
  • Zoro # G7566510
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ML12-12F22708
Width
5.94 in
Depth
3.88 in
Height
4 in
12 AH
Item
Sealed Lead Acid Battery
Terminal Type - Batteries
F2
Voltage - Batteries
12 V