  • Mfr # ML15-12MP45314221491
  • Zoro # G500810892
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ML15-12MP45314221491
Width
5.94 in
Depth
3.76 in
Height
3.95 in
Voltage
12 V